کارآموزی حقوق

کارآموزی حقوق

کارآموزی-حقوقلینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل :  word (..doc) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )
تعداد صفحه : 81 صفحه

 قسمتی از متن word (..doc) : 
 

‏شرح و نتايج حاصله از پرونده و اقدامات جاري:
‏خواهان جمشيد آقا كاظم شيرازي ‏فرزند محمود شغل آزاد- ساكن تهرا‏ن- بطرفيت راضيه عاليباف فرزند جواد شغل خانه‏‌‏دار ساكن تهران- بخواسته توقيف عمليات اجرايي (مطالبه مهريه) دادخواستي در مورخه 27/1/83- تقديم مجتمع قضايي خانواده شماره 2 تهران نمود و از آن طريق جهت بررسي و اقدام به شعبه 270 ارجاع گرديده است. ضمناً كپي دادنامه شماره 1773 پيوست است.
‏رياست محترم دادگاه خانواده 2 تهران
‏باستحضار مي‏‌‏رساند: حكم راجع به مهريه صادر گرديده است و در حال حاضر به مرحله اجراء رسيده لذا چون بنده فردي كارگر و فاقد دارايي مي‏‌‏باشم و زنداني شدن بنده- نيز موجب اختلال در زندگي و فروپاشي خانواده مي‏‌‏باشد- لذا دستور فرماييد قبل از اجراي حكم به زنداني شدن نسبت به تقاضاي بنده و توقف عمليات اجرايي تا صدور حكم تقسيط به اعسار شماره 662 مورخ 29/7/82 دستورات لازم صادر فرماييد.
‏دادنامه شماره 1736- به خواسته مهريه:
‏(رأي دادگاه)
‏در خصوص دادخواست خانم راضيه عاليباف فرزند جواد به طرفيت جمشيد آقا كاظم شيرازي فرزند محمد به خواسته صدور قرار تأمين و وصول مهريه به نرخ روز با توجه به محتويات پرونده و اظهارات ‏طرفين در جلسه دادگاه و با عنايت به اينكه به استناد سند نكاحيه شماره 4492 ثبت دفترخانه شماره 421 رابطه زوجيت محرز است و با عنايت به اينكه تعهد زوج به پرداخت مهريه عندالمطالبه مي

 

دانلود فایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *