تحقیق در مورد زندگینامه بیل گیتس 19 ص

تحقیق در مورد زندگینامه بیل گیتس 19 ص

تحقیق-در-مورد-زندگینامه-بیل-گیتس-19-صلینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل :  word (..doc) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )
تعداد صفحه : 19 صفحه

 قسمتی از متن word (..doc) : 
 

‏1
‏زندگینامه ‏بیل گیتس
‏ویلیام هنری گیتس سوم مشهور به بیل گیتس (Bill Gates) ‏رئیس ‏و موسس شرکت مایکروسافت.
‏در حال حاضر مایکروسافت با بیش از چهل هزار کارمند در شصت ‏کشور جهان و با درآمد خالص 25.3 میلیارد دلار در پایان سال ‏مالی 2001 یکی از موفقترین شرکتهای ایالات متحده امریکا و ‏یکی از راهبران صنعت کامپیوتر بوده است.
‏بیل گیتس در 28 اکتبر سال 1955 در یک خانواده متوسط در شهر ‏سیاتل امریکا متولد شد.پدر بیل , ویلیام هنری گیتس دوم ‏وکیل دادگستری و یکی از سرشنایان شهر سیاتل است و مادر او ‏آموزگار مدرسه و یکی از اعضا هیئت مدیره United Way International ‏بود که در امور خیره نیز فعالیت داشت. بیل ‏گیتس در این خانواده و در کنار دو خواهر خود رشد کرد.گیتس ‏در کودکی بیشتر وقت خود را در کنار مادربزرگ خود گذراند و ‏از او تاثیر بسیار گرفت. او از همان دوران کودکی خود روحیه ‏رقابت طلبی خود را نشان داد و سعی می کرد تا در هر زمینه ‏ای از دوستان خود پیش باشد.
‏گیتس تحصیلات ابتدای خود را در مدرسه عمومی Lakeside ‏پشت ‏سر گذاشت و در آنجا بود که با کامپیوتر آشنا شد.در آغاز ‏یکی سالهای تحصیلی مسئولان مدرسه Lakeside ‏تصمیم گرفتند با ‏کمک خانواده دانش آموزان, یک ترمینال کامپیوتر اجاره کنند ‏و در اختیار دانش آموزان قرار بدهند. در این هنگام بیل ‏گیتس با کامپیوتر آشنا شد و به سرعت در استفاده از آن ‏مهارت کسب کرد و در سیزده سالگی اولین نرم فزار خود را که ‏یک بازی ساده بود نوشت. گیتس به همراه دوست خود پل آلن (Paul Allen ) ‏که دو سال از گیتس بزرگتر بود و در زمینه ‏سخت افزار کامپیوتر هم مهارت داشت , بیشتر وقت خود را به ‏برنامه نویسی در اطاق کامپیوتر Lakeside ‏میگذراند.

 

دانلود فایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *