تحقیق در مورد بهداشت و ایمنی شغلی 18 ص

تحقیق در مورد بهداشت و ایمنی شغلی 18 ص

تحقیق-در-مورد-بهداشت-و-ایمنی-شغلی-18-صلینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل :  word (..doc) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )
تعداد صفحه : 18 صفحه

 قسمتی از متن word (..doc) : 
 

‏1
‏بهداشت و ایمنی شغلی
‏تعهد مستحکم شما به حفظ بهداشت و ایمنی کارکنان خود، عاملی ‏جهت برجسته نمودن و تمایز، در بازار رقابتی است. سیستم مدیریت بهداشت و ایمنی شغلی ‏ثبت شده، نمایانگر عزم شما در حفاظت از کارکنان و محیط زیست در برابر رویدادهای ‏خطرناک می باشد.
‏پیاده سازی سیستم مدیریت ‏بهداشت و ایمنی شغلی ‏شما را در کنترل ریسکهای مربوطه کمک می نماید. هر کسب و کاری در بر گیرنده فرآیندهای اجرایی خاصی است که در ارتباط با اهداف استراتژیک سازمان بسیار مهم هستند. بهبود کسب و کار وابسته به شناسایی نقاط قوت، ضعف و فرصتهای بهبود است. ‏ممیزان DNV‏با استفاده از روش Risk Based Certification TM‏ ‏ارزیابی مناسبی از چگونگی وضعیت اثربخشی و پشتیبانی سیستم مدیریت ‏بهداشت و ایمنی ‏سازمان شما از نقاط با ریسک عمده، به همراه بررسی میزان تطابق با ‏استاندارد‏انتخاب شده خواهند داشت.
‏-
‏اطمینان از ایمنی کارکنان همچنین می تواند باعث بهبود تصویر سازمان و جذب نیروهای شایسته گردد.
‏-
‏ما در این صفحه سیستم مدیریت ‏بهداشت و ایمنی، شما را در آشنایی و درک ‏چرا و چگونگی‏ سیستم مدیریت بهداشت و ایمنی شغلی کمک می کنیم؛ اینکه این سیستم چیست و چگونه سازمان شما از آن بهره خواهد برد.
‏-
‏شریک با DNV‏در:
‏-
‏ممیزی سیستم بهداشت و ایمنی شغلی بار اساس استاندارد OHSAS18001‏، و تحت کنترل درآوردن فرآیندهای بحرانی. OHSAS18001‏قابل اعمال به هر سازمان با هر اندازه می باشد؛ ولی بیشتر مناسب سازمان های بزرگ با نیروی انسانی بسیار، ویا با حجم زیاد کار یا کار دستی(غیر اتوماتیک) بسیار و در نهایت کار در محیط هایی با ریسک بهداشت و ایمنی بالا می باشد.‏

 

دانلود فایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *