تحقیق در مورد برنامه‌ريزي توليد و مونتاژ در شركت هپكو بررسی مشکلات آن 12 ص

تحقیق در مورد برنامه‌ريزي توليد و مونتاژ در شركت هپكو بررسی مشکلات آن 12 ص

تحقیق-در-مورد-برنامه‌ريزي-توليد-و-مونتاژ-در-شركت-هپكو-بررسی-مشکلات-آن-12-صلینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل :  word (..doc) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )
تعداد صفحه : 12 صفحه

 قسمتی از متن word (..doc) : 
 

‏دانشگاه آزاد اسلامي
‏(واحد اراك)
‏دانشكده ‏فني و مهندسي‏
‏گروه ‏مهندسي صنايع
‏عنوان‏:
‏برنامه‏‌‏ريزي توليد و مونتاژ در شركت هپكو
‏ ‏( ‏بررسي مشكلات آن‏ )
‏مقدمه:
‏در دنيايي زندگي مي‌كنيم كه روز به روز از‏ب‏عاد مختلف در حال تغيير و تحول و پيشرفت است، مي‌توان گفت كه كشورهايي كه به پيشرفتهايي نايل آمده‌اند مديون برنامه‌ريزي درست مي‌باشند، چون با برنامه‌ريزي صحيح است كه مي‌توان به بهره‌‌وري دست يافت.
‏هم از برنامه‌ريزي صحبت مي‌كنند، در حاليكه نكات مثبت استفاده از يك سيستم مدون و جامه برنامه‌ريزي بر كسي پوشيده نيست، ليكن با كاوش در متن ادبيات مديريت ايران امروز اين نكته مشخص مي‌گردد كه عليرغم تمامي تأكيدات مكرر مديران رده بالا و پايين جامعه و سازمانها روش علمي استفاده از برنامه‌ريزي در دسترس نمي‌باشد. اصولاً برنامه‌ريزي به صورت عيني و مملوس براي بسياري از افراد شناخته شده نيست و فقط تصويري ذهني از آن وجود دارد.
‏برخورد علمي و سيستماتيك با مسأله برنامه‌ريزي در زمينه پياده‌كردن يك برنامه يا پروژه سازمان داده شده و يا بازنگري برنامه موجود مي‌تواند باعث صرفه‌جويي ميليونها و حتي ميلياردها تومان شود. از طرفي امروزه بحث پيوستن به سازمان تجارت جهاني مطرح مي‌باشد و كشورهايي كه عضو سازمان تجارت جهاني نييستند به مرور زمان و ظرف مدت 5 سال آينده از چرخه تجارت بين‌المللي حذف مي‌شوند.

 

دانلود فایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *